Dijital Broşür

İnşaat ve Yatırım- Ocak 2022

İnşaat ve Yatırım- Ocak 2022

Ulusal ve uluslararası profesyonel tesis yönetim hizmetleri sunan SE Club, Makedonya’nın Başkenti Üsküp’te inşa edilen Balkanların en büyük projesi Cevahir Sky City’nin “İşletme ve Tesis Yönetim” firması seçildi.

Uluslararası hizmet veren firmaların yarıştığı konkuru kazanan SE Club, 200 milyon dolar yatırım değeri ile hayata geçirilen projenin tüm işletme ve tesis yönetimi süreçlerini yönetecek.

Uluslararası profesyonel işletme ve tesis yönetim tecrübesini, kendi geliştirdiği yerli üretim teknolojik inovasyonla birleştiren SE Club, 14 yıllık ulusal ve uluslararası pazarlardaki tecrübelerini, 281.000 m2 kapalı alana sahip 142 metre yüksekliğinde, 40 katlı bloklardan oluşan AVM ve konut kullanım alanlarından oluşan Cevahir Sky City Üsküp karma yaşam projesine taşıyacak.

Hizmet kalitesini bir kez daha global pazara taşıyacak SE Club Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Aşçıoğlu, yaptığı değerlendirmede şunları dile getirdi: “Kalite öncelikli ve memnuniyet odaklı yaklaşımımızı, bilişim ve teknolojik inovasyon ile birleştirerek, yaşam kalitesi yüksek bir işletme deneyimi sunuyoruz. Hizmet kalitemizi her geçen gün, ihtiyaç ve beklentilere uygun olarak yurt içi ve yurt dışındaki her projemizde sürdürmeye kararlıyız. Dünya standartlarındaki tesis yönetimi hizmetimizle, Balkanların en büyük ve Makedonya’nın göz alıcı projesi Cevahir Sky City’ye hizmet verecek olmaktan gurur duyuyoruz. Tesis yönetiminde üst düzey memnuniyet ve kaliteli hizmet anlayışımızla beraber kazandığımız deneyimimizi, bu zamana kadar farklı markaların üst segment projelerine taşıdık. Dijitalleşen çağın gereksinimlerine uygun olarak, ulusal ve uluslararası pazarda yönettiğimiz tesislere değer katan yerli yazılım çözümlerimizi de sunmaya devam ediyoruz. Ayrıcalıklı işletme deneyimimizi, Makedonya’nın Başkenti Üsküp’te inşa edilen Cevahir Sky City Projesi’nde profesyonel yönetim hizmetimizle yansıtmaya devam edeceğiz.”

2008 yılında kurulan SE Club, ulusal ve uluslararası pazardaki projelerin mevcut değerini arttırmak ve marka değerinin uzun dönemde korunabilmesi gerçekliği ile, tesis yönetiminde doğru stratejiler geliştirerek, projenin ve o projede yaşamayı seçen sakinlerin uzun dönemde çıkarlarını gözetmeyi amaç edinmiş, üst sınıf bir tesis yönetim şirketi olarak hizmet vermektedir.

Sayfayı Paylaş
Logo

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?