E-broşürForm Doldurdunuz Mu?

Tesis Teknolojileri

DSC_2295
DSC_2378
DSC_2160
DSC_3258
DSC_3268
DSC_2375
DSC_2217
DSC_2198

2008 yılında başladığımız tesis yönetimi faaliyetlerimizi, teknoloji ve dijital çağın sunduğu olanaklarla entegre ediyoruz.

Yıllara dayanan sektörel deneyimimiz ve uzman yazılım kadromuzla hem yerli hem de küresel yazılım pazarına yeni ürünler sunuyoruz.

Müşterilerimizin işlerini doğru ve etkin şekilde yönetebilmesi için ihtiyaca özel çözümler ve yazılımlar geliştiriyoruz.

 

 

 

Onzone bir interaktif tesis yönetim uygulamasıdır. Tesisinizde sunulan tüm hizmetleri dijital platform üzerinden yönetmenizi ve operasyon süreçlerini takip etmenizi sağlar. Size zaman kazandırır ve hayatınızı kolaylaştırır.

Tesisinizin daha etkin ve sürdürülebilir yönetimini sağlamak için akıllı bina teknolojilerinden ve dijital dönüşümlerden faydalanabilirsiniz.

 

 

Günümüzde ortak kullanım alanlarının dezenfeksiyon işlemlerinin çoğunda kimyasal maddeler kullanılmaktadır. Aerogyen + kontrol paneli, G-UV teknoloji ile birlikte havada ve yüzeyde bulunan bulaşıcı hastalıkların gen yapılarını bozar,hijyenik bir ortam sağlar.

Uluslararası buluş patentli Aerogyen + Kontrol sistemi, maksimum hijyen sağlanmasına destek olarak insanlar tarafından % 100 güvenle G-UV teknolojisinin kullanılması için tasarlanmıştır. Dezenfeksiyon işleminin ne zaman aktive olacağı, ne kadar süreceği ve tamamlanacağını Aerogyen Plus ile kontrol edebilir, programlayabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş
Logo