E-broşürForm Doldurdunuz Mu?

Teknik Hizmetler

DSC_7542
IMG_2334
DSC_2944
DSC_2965
DSC_3005
DSC_3532
DSC_2965

Tesis ve yapıların elektrik, mekanik, elektronik sistemlerinin işletim, bakım ve onarımını teknolojik ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla gerçekleştiriyoruz.

Tesislerin sürekliliği ve güvenliği için hayati öneme sahip olan bina bakım hizmetlerini periyodik ve detaylı olarak sunuyoruz. Bu alanlarda koruyucu ve önleyici bakımlar yaparak, oluşabilecek risklerin minimuma indirilmesini sağlıyoruz. 

Hızlı çözüm gerektiren durumlarda müdahale süreçlerini yönetiyor, mobil ekibimizle arızalara anında müdahale ediyoruz.

barvateknik.com

Teknik Hizmetler

Merkezi Isıtma ve Soğutma Sistemleri, Chiller, Isıtma Kazanı, Boyler, Sirkülasyon Pompaları, HVAC Sistemleri, VRF, Split Klima, Fancoil, Klima Santrali, Periyodik Cihaz Bakımları, Arıza Onarımı, Havuz Suyu Şartlandırma ve Havuz Temizliği, Mekanik Filtrasyon, Kimyasal Dozajlama, Kablolama, Ürün Montajı, Arıza Tespit ve Onarımı, Enerji Yönetimi, Merkezi Sistem Tüketim Paylaşımları, Sayaç Okuma Hizmeti, Günlük, Haftalık ve Aylık Kontroller

Kontrol, Denetim ve Mühendislik Hizmetleri

Elektriksel Sistemler, Mekanik Sistemler, Su sistemleri, Özel kurulumlar

Bina Bakım ve İşletme Hizmetleri

Tüm sistem ve ekipmanların en düşük enerji tüketimi ve arıza, en yüksek konfor ve güvenlik ilkesi ile işletilmesi, belirlenen konfor seviyelerinin tutturulması için gerekli ayarların yapılması, tespit edilen ya da tesis çalışanları tarafından bildirilen tüm arızalara belirlenen süreler içinde müdahale edilmesi ve arızaların en kısa süre içinde giderilmesi sağlanır.

 

 

 

img

 

 

 

Sayfayı Paylaş
Logo