E-broşürForm Doldurdunuz Mu?

Yönetim Danışmanlığı

Yönetim _J0A9662
Yönetim IMG_2412

SE Club olarak tesislerin etkin ve ekonomik olarak işletilmesine, zaman ve yapım maliyetlerinin en aza indirilmesine yönelik görüş, fikir ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Geliştirilen farklı tasarım kriterlerini, öneri raporlarını ve bu kapsamda hazırlanmış projeleri bir yönetim bütünlüğü çerçevesinde değerlendiriyoruz. Yatırımcılarımızın doğru tercih yapabilmeleri ve isabetli kararlar almaları için teknik ve stratejik destek sağlıyoruz.

Projelerin alanlarında gerçekleşebilecek durumlar için zaman ve yapım maliyetlerinin en aza indirilebilmesine yönelik öneriler sunuyoruz. Bunun için proje özelinde teknik çalışmalar gerçekleştiriyor ve iş planları hazırlıyoruz.

Ulusal platformdaki benzer projelerin gerek yatırım gerekse işletme döneminde karşılaştığı sorunlardan elde ettiğimiz deneyim ve know-how’ı yeni projelerimize aktarıyoruz.

Projenin satış hedeflerine ulaşması için katkı sağlıyor, benzer projelerdeki malik taleplerini de dikkate alarak yönetimsel imkanlar, satış vaatleri ve aidat gibi argümanlarla destek veriyoruz.

 

 

 
 
 
 
Sayfayı Paylaş
Logo