Dijital Broşür
Yönetim _J0A9662
Yönetim IMG_2412

icon-messageBilgi Talep Formu
Seç
Seç


Elektronik ileti almak istiyorum.
Dijital Broşür

Yönetim Danışmanlığı

Planlama aşamasında olan bir inşaat projesinden istenen sonuçların elde edilebilmesi ve satış hedeflerine ulaşılabilmesi için, hem yatırım hem de işletme süreçlerinde göz önünde bulundurulması gereken pek çok değişken bulunuyor. İnşaat projelerinden optimum maliyet ile ideal performansın alınabilmesi ve yatırımcıların yatırımlarının karşılığını tam anlamıyla görebilmesi, proje henüz inşaat aşamasında değilken alınacak doğru yönetim kararları ve atılacak doğru adımlar sayesinde mümkün olabiliyor.

SE Club olarak, yönetim danışmanlığı kapsamında, toplu yapı projelerinin etkin ve ekonomik olarak işletilmesine, işletme süreçleri için gereken zamanın ve yapım maliyetlerinin en aza indirilmesine yönelik fikir ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Geliştirilen farklı tasarım kriterlerini, öneri raporlarını ve bu kapsamda hazırlanmış projeleri bir yönetim bütünlüğü çerçevesinde değerlendiriyoruz. Yatırımcılarımızın doğru tercih yapabilmeleri ve isabetli kararlar almaları için gereken teknik ve stratejik desteği sağlıyoruz.

Proje özelinde teknik çalışmalar gerçekleştiriyor ve iş planı hazırlıyor, gereken zamanın ve yapım maliyetlerinin en aza indirilebilmesine yönelik öneriler sunuyoruz.

Ulusal platformdaki benzer projelerin gerek yatırım gerekse işletme döneminde karşılaştığı sorunlardan elde ettiğimiz deneyimi yeni projelerimize aktarıyor, bu sayede yatırım ve yönetim süreçlerinizin beklenmedik sorunlarla bölünmeden, pürüzsüz bir şekilde ilerlemesine yardımcı oluyoruz. Projenin satış hedeflerine ulaşmasına katkı sağlarken, benzer projelerdeki malik taleplerini de dikkate alarak yönetimsel imkânlar, satış vaatleri ve aidat gibi argümanlarla destek veriyoruz.

Profesyonel Yönetim Danışmanlığı Hizmeti Neleri Kapsıyor?

 

 

Profesyonel yönetim danışmanlığı hizmetleri, temel olarak aşağıdaki aşamalardan oluşuyor:

Tasarım Değerlendirme: Optimum personel iş gücü ve alan planlaması için, proje henüz tasarım aşamasındayken gerekli değişiklik önerileri -katlardaki çöp odalarının yerleşiminden güvenlik kulübelerinin sayısı ve konumlandırılmasına kadar- firmaya sunulur. Bunlar gibi detayların profesyonel bir yönetim firması tarafından, gerektiği şekilde hazırlanması ilerde oluşacak personel maliyetlerinde -ve bunların aidatlara yansımasında- etkili çözümler ortaya koyar.

Yönetim Planı Hazırlama: Yönetim planı, toplu yapılarda kanunla karar verilen bir yönetmeliktir. Bu yönetmelik, her mülkiyet sahibinin projeye özel belirlenen kurallara uygun şekilde hareket etmesini sağlar. Yönetim planı hazırlama sürecinde; projenin standardın dışındaki değişkenlere uyarlanması, ve kendine has birçok özelliğinin ayrıca değerlendirilmesi önemlidir. Bu süreçte, standart ifadelerin yanı sıra projeye katkı sağlayacak tüm unsurlar kat mülkiyeti kanununu da içerecek şekilde projeye uyarlanır.

İşletme Senaryoları Hazırlama: İşletme sürecinde maliyetleri optimum seviyeye indirebilmek için sahadaki uygulamaların planlamaları yapılır. Örneğin havuzların açılış ve kapanış saatleri, çöp toplama saatleri, sauna ve fitness salonu gibi alanların kullanım süreleri vb. Bu detayların planlanmaması; fazla enerji tüketimine, daha uzun personel çalışma saatlerine, ve kaçınılmaz bir sonuç olarak maliyetlerin yükselmesine sebebiyet verir.

Prosedür ve Talimatname Hazırlama: Projenin yönetimi sırasında uygulanacak yönerge ve diğer tüm unsurları içeren kuralların hazırlanma sürecidir.

Personel ve Yönetim Organizasyonu Oluşturma: Projeye özel tüm değişkenleri ve sabitleri irdeleyerek projenin menfaatine en uygun organizasyon süreçlerinin tasarlanması ve hayat geçirilmesi sürecidir. 

İşletme Bütçesi Hazırlama: Henüz gerçekleşmemiş olan, öngörülere dayalı tahmini rakamları gösteren bir mali plandır. Ortak alan elektrik giderlerinden personel maliyetlerine, personel kıyafetlerine, temizlik maddeleri alımına kadar detaylandırılan kalemler bu planda yer alır. Bu sayede maliyetleri ideal seviyeye çekmek mümkün hale gelir.

Siz de profesyonel yönetim danışmanlığı hizmetlerimizden faydalanarak projelerinizin yönetim süreçlerini daha etkili ve uygun maliyetli kılmak istiyorsanız, konuyla ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için bizlerle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz, ilgili videolarımıza aşağıdan göz atabilirsiniz.

 

Sayfayı Paylaş
Logo

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?