Dijital Broşür

Hakkımızda

Hakkımızda

SE Club olarak, 2008 yılından bu yana, farklı kollarda hizmet veren her ölçekten tesisin yönetimsel süreçlerini uçtan uca üstleniyor; tesislerin marka değeri ile çalışma ve yaşam standartlarını yükseltirken işletme maliyetlerini de optimum seviyeye indiren hizmetler sunuyoruz.

Toplu konut projelerinden AVM’lere, okullardan hastanelere, fabrika ve rezidanslara kadar uzanan geniş bir yelpazede her türden işletmenin idari süreçlerini uzman kadromuzla yönetiyor, her işletmeye ihtiyaçlarına ve önceliklerine göre özel olarak tasarlanmış entegre çözümler sunuyoruz. Teknik bakım ve onarım çalışmaları, güvenlik uygulamaları ve detaylı temizlik operasyonları gibi alanlarda uzman kadromuz ve akıllı dijital teknolojiler ile işletme maliyetlerini düşürürken maksimum performans sunan çözümler sağlıyoruz. Bunlara ek olarak tesis yönetimi alanında özel yazılım çözümleri üretiyor, yönetim danışmanlığı ve gayrimenkul danışmanlığı hizmetlerimizle de yatırımlara değer kazandırıyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi tüm faaliyetlerimizin ana odağı olarak benimsiyor, her daim şeffaflık ve sürdürülebilir yönetim prensipleriyle hareket ediyoruz. Tüm tesis yönetim faaliyetlerimizi teknoloji ve dijital çağın sunduğu olanaklarla hayata geçiriyoruz. Yıllara dayanan sektörel deneyimimiz ve uzman yazılım kadromuzla müşterilerimizin işlerini doğru ve etkin şekilde yönetebilmesi için ihtiyaca özel çözümler ve yazılımlar geliştiriyor, bu sayede hem yerli hem de küresel yazılım pazarına yeni ürünler kazandırıyoruz. 

Misyonumuz

İşletmelerin ana faaliyetlerini yürütebilmeleri, optimum maliyetler ile üst düzey performans elde edip uzun vadede marka değerlerini yükseltebilmeleri için, inovatif teknolojiler ile desteklenen entegre çözümler sunabilmek.

Vizyonumuz

İşletmeye özel çözümleri ve ileri teknoloji odaklı üstün hizmet kalitesiyle ulusal ve uluslararası pazarda lider şirket olmak.

 

Logo

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?