Dijital Broşür
Gayrimenkul_panorama9
Gayrimenkul_J0A0942
Gayrimenkul_J0A9769

icon-messageBilgi Talep Formu
Seç
Seç


Elektronik ileti almak istiyorum.
Dijital Broşür

Gayrimenkul Danışmanlığı

Uzun vadeli bir yatırım aracı olan gayrimenkulün, yatırımcıya maksimum kârı sağlayabilmesi için; karar almadan önce gerekli araştırma, analiz, ve değerlendirmelerin yapılabilmesi son derece önemlidir. Öyle ki bir gayrimenkulü değerlendirme sürecinde; mevzuatlardan piyasa koşullarına ve mevcut risklere kadar pek çok detay göz önünde bulundurarak hareket edilmelidir.

SE Club olarak, gayrimenkul danışmanlığı kapsamında proje geliştirme aşamasından itibaren size en doğru profesyonel desteği veriyor, ideal yatırım şartlarının sağlanması ve yatırımlarınızdan beklediğiniz dönüşleri alabilmeniz için tüm yetkinlik ve öngörülerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Gayrimenkul Danışmanlığı Hizmetimiz Neleri Kapsıyor?

Gayrimenkul yatırımlarınızdan en iyi dönüşleri alabilmeniz için sizlere sunduğumuz danışmanlık hizmetinde;

  • Gayrimenkul satışı ve kiralamasına yönelik fiyat belirleme ve değerlendirme çalışmaları yapıyor, böylece gayrimenkullerin en doğru, yani mümkün olan en yüksek değeri bulmasını sağlıyoruz.
  • Gerçekleştirdiğimiz reklam ve pazarlama çalışmalarıyla gayrimenkullerin satışı ve kiralanmasını kolaylaştırıyor, kapsamlı destek sağlıyoruz.
  • İlgili kanun ve mevzuatlara hakim, uzman ekibimizle iş takibi yapıyor, satış ve kiralama işlemleri sırasında yaşanabilecek riskleri en aza indiriyoruz.

Aşağıdan referanslarımıza göz atabilir, gayrimenkul danışmanlığı hizmetimiz ve yatırımlarınızı nasıl daha değerli kılabileceğimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, bizlerle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.


Sayfayı Paylaş
Logo

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?