Dijital Broşür
DSC_7103
DSC_7179rev
DSC_2809
DSC_3381
DSC_7059
ozel_guvenlik_IMG_2232
guvenlik

icon-messageBilgi Talep Formu
Seç
Seç


Elektronik ileti almak istiyorum.
Dijital Broşür

Özel Güvenlik

Tesis güvenliği, önce tesis sakinlerinin ve çalışanların emniyeti, sağlığı ve huzuru, sonra da işlerin planlanan şekilde ilerleyebilmesi ve krizlerin önlenebilmesi bakımından, faaliyet alanından bağımsız olarak her işletme için son derece önemli bir konu.

SE Club bünyesinde faaliyet gösteren, güvenlik alanında uzmanlaşan Securon Güvenlik ile, farklı sektörlerden işletme ve tesislere, 5188 sayılı kanunla tamamen uyumlu olacak şekilde tasarlanmış, inovatif teknolojilerle desteklenen profesyonel özel güvenlik hizmetleri sunuyoruz.

Özel Güvenlik Operasyonları Süreci

Hazırlıklar çerçevesinde, öncelikle kapsamlı bir güvenlik keşfi gerçekleştiriyoruz. Keşif sonucunda, alandaki potansiyel riskleri tespit ediyor, güvenlik risk analizi oluşturuyor ve olası acil durum senaryolarını hazırlıyoruz.

Projenin mimari yapısını ve teknik yeterliliklerini en doğru şekilde tahlil ediyor, böylece doğru nicelik ve nitelikteki personelin görevlendirilmesini sağlıyoruz. Tüm faaliyetlerimizi tesis özelinde oluşturduğumuz bu güvenlik aksiyonu ve iş akış planına göre hayata geçiriyoruz.

Hangi Tesislere Özel Güvenlik Hizmeti Veriyoruz?

Optimum güvenlik sağlanmadıkça, herhangi bir tesis veya işletmede işlerin pürüzsüz bir şekilde yürümesi ve müşterilere vadedilen hizmetlerin eksiksiz bir şekilde sunulması mümkün değildir. Securon Güvenlik; toplu konutlardan eğitim kurumlarına, hastanelerden fabrikalara ve AVM’lere kadar uzanan son derece geniş bir yelpazeye, pek çok üst düzey kuruma, ihtiyaçlarına uygun yüksek standartta profesyonel güvenlik hizmeti sunuyor. Bu hizmetler, özel eğitim almış personel ve teknolojik çözümlerle birlikte hayata geçiyor.

Profesyonel Güvenlik Hizmetleri Neleri Kapsar?

Profesyonel güvenlik hizmetleri, 3 ana başlık altında toplanıyor:

  • İnsanlı Özel Güvenlik Hizmeti
    Müşterilerin operasyon ve ihtiyaçlarına uygun tasarlanan, özel eğitim almış güvenlik personelinin yanı sıra üst düzey fiziki ve dijital güvenlik önlemlerinin de yer aldığı güvenlik hizmeti.

  • Securon Yaka Kamerası
    Yaka kamerası, güvenlik görevlilerimizin operasyon sırasında karşılaşabilecekleri her türlü olayı yüksek çözünürlüklü olarak kaydetmek üzere özel olarak tasarlanmıştır. Securon Güvenlik yaka kamerası, olayların şeffaf bir şekilde belgelenmesini sağlayarak, hem güvenlik personelimizin hem de müşterimizin huzur ve güvenini arttırmaktadır.

  • Denetim Sistemleri
    İş gücünüzü kolay ve güvenli bir şekilde tanımlamanıza, izlemenize ve yönetmenize olanak sağlayan bir bulut tabanlı güvenlik yönetim sistemidir. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde tüm sisteminizi çevrimiçi olarak görme özgürlüğü sağlar.Personellerinizi ve müşterinizi denetleyebilir projedeki olası risk durumunu ve personellerinizin yetkinliğini ölçebilirsiniz.

Neden Bir Özel Güvenlik Şirketinden Hizmet Almalısınız?

Son zamanlarda bazı şirket, toplu konut siteleri ve fabrika gibi yerlerin, özel güvenlik hizmetlerini kendi imkânları ile kendi bünyelerinde gerçekleştirmeye çalıştıkları görülmektedir.

Tesis ve şirketlerin, güvenlik süreçlerini kendi imkânları ile yönetmesinin birçok dezavantajı bulunmaktadır. Güvenlik gibi yüksek önem taşıyan bir konuda alınacak yanlış kararlar ve yapılacak hatalar, geri dönüşü olmayan krizlerin ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir. Bunların yaşanmaması ve işletme içinde optimum güvenliğin sağlanabilmesi adına, söz konusu yerlerin özel güvenlik şirketi aracılığı ile personel tedarik etme gerekliliği ortaya çıkmaktadır.

Securon, işletmenize, standart insan kaynakları süreçleri ile temini ve yönetilmesi zor olan, ayrıca İç İşleri Bakanlığı tarafından sertifika zorunluluğu bulunan özel güvenlik personellerini kolayca bulma ve çalıştırma konforu sağlar. Böylece müşterileriniz, personeliniz, ve hizmet sunulan alanlara dair tüm maddi varlıklarınız her türlü olumsuzluğa karşı sigortalanarak korunmuş olur. Ayrıca bu sayede iş veren olarak nöbet çizelgesi, tutanak hazırlama, acil durumlarda ne yapılması gerektiği, rapor hazırlama, risk yönetimi ve risk analizi gibi konular ile ilgilenmek zorunda kalmazsınız. 

Siz de özel güvenlik hizmetleri ile tesislerinizde hem çalışanlarınız hem de tesis sakinleri için optimum güvenliği sağlamak istiyorsanız, ihtiyaçlarınıza özel profesyonel güvenlik çözümleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Securon’un web-sitesini ziyaret edebilir, dilerseniz ilgili videomuzu izleyebilir ve referanslarımıza göz atabilirsiniz. Tesis güvenliği dahil olmak üzere tesis yönetimi kapsamındaki her konuyla ilgili sorularınız için ise, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 


Sayfayı Paylaş
Logo

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?