E-broşürForm Doldurdunuz Mu?

Özel Güvenlik

DSC_7103
SLİDER4
DSC_2809
DSC_3381
DSC_7059
ozel_guvenlik_IMG_2232
guvenlik

Securon Özel Güvenlik ve Danışmanlık hizmetimiz çerçevesinde, 5188 sayılı kanunla uyumlu, profesyonel hizmetler bütünü sunuyoruz.

Hazırlıklar çerçevesinde, öncelikle kapsamlı bir güvenlik keşfi gerçekleştiriyoruz. Keşif sonucunda alandaki potansiyel riskleri belirliyor, güvenlik risk analizi oluşturuyor ve acil durum senaryoları hazırlıyoruz. 

Projenin mimari yapısını ve teknik yeterliliklerini en doğru şekilde tahlil ediyor, böylece doğru nicelik ve nitelikteki personellerin görevlendirmesini sağlıyoruz. Tüm faaliyetlerimizi tesis özelinde oluşturduğumuz bu güvenlik aksiyonu ve iş akış planına göre yürütüyoruz. 

Fiziki güvenlik hizmetlerimizi teknolojik çözümlerle entegre ederek müşterilerimize verimli, kolay ve hızlı bir hizmet modeli sunuyoruz.

Neden bir özel güvenlik şirketinden hizmet almalısınız?

Son zamanlarda bazı şirket, toplu konut siteleri ve fabrika gibi yerlerin, özel güvenlik hizmetlerini kendi imkanları ile ve kendi bünyelerinde gerçekleştirmeye çalıştıkları görülmektedir.

Kendi imkanları dahilinde özel güvenlik personeli sağlamanın bir çok dezavantajı bulunmaktadır. Bu dezavantajların ortadan kaldırılması ve işin daha profesyonelce yapılması adına söz konusu yerlerin özel güvenlik şirketi aracılığı ile personel tedarik etmeleri gerektiği hususu ortaya çıkmaktadır.

 

Sayfayı Paylaş
Logo