Dijital Broşür

Emlakta Son Dakika – Şubat 2022

Emlakta Son Dakika – Şubat 2022

Cevahir Sky City’nin Tesis Yönetiminde Tercihi SE Club

Profesyonel tesis yönetim hizmetleri sunan SE Club, Kuzey Makedonya’nın Başkenti Üsküp’te inşa edilen Balkanların en büyük projesi Cevahir Sky City’nin “İşletme ve Tesis Yönetim” firması seçildi.

Bilişimin gücünü sunduğu entegre tesis yönetim hizmetleriyle harmanlayan SE Club, 14 yıllık ulusal ve uluslararası platformdaki tecrübelerini 200 milyon USD yatırımla hayata geçen 281.000 m2 kapalı alana sahip 142 metre yüksekliğinde 4 blok 40’ar kattan oluşan AVM ve Konut kullanım alanlarından oluşan Cevahir Sky City Üsküp projesinde devam ettirecek. SE Club güvencesiyle Cevahir Sky City artık daha da yükseklerde.

Cenk Aşçıoğlu: “ Kalite öncelikli ve memnuniyet odaklı yaklaşımımızı bilişimin gücüyle birleştirerek, kaliteli yaşam alanları sunuyoruz. Deneyimlerimizi yurt içi ve yurt dışındaki her projemizde sürdürmeye kararlıyız. Dünya standartlarındaki tesis yönetimi hizmetimizle Makedonya’nın göz alıcı projesi Cevahir Sky City’ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz.”
SE Club Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Aşçıoğlu, yaptığı değerlendirmede şunları dile getirdi “Tesis yönetiminde üst düzey memnuniyet ve kaliteli hizmet anlayışımızla beraber, kazandığımız tesis yönetimi deneyimimizi farklı markaların üst segment projelerine taşıdık. Tesis yönetimindeki tecrü̈bemiz ile biliş̧imin gü̈cünü harmanlayarak, tesislere değer katan yazılım çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Gerç̧ekleştirdiğ̆imiz faaliyet ve kaliteli hizmet ile ulusal ve uluslararası projelerde hizmet veriyoruz. Bu birikimimizi, Makedonya’nın Başkenti Üsküp’te inşa edilen Cevahir Sky City Projesi’nde yönetim hizmetimizle yansıtmaya devam edeceğiz.”

SE Club, Uluslararası platformda Özbekistan Cumhuriyeti’nin başkenti Taşkent’te tam 80 hektarlık alana inşa edilen Tashkent City Projesi’nde Tesis Yönetim Danışmanlığı hizmeti vererek ülkemizi gururla temsil etmişti.

2008 yılında kurulan SE Club, projelerin mevcut değerini arttırmak ve marka değerinin uzun dönemde korunabilmesi gerçekliği ile, tesis yönetiminde doğru stratejiler geliştirerek, projenin ve o projede yaşamayı seçen sakinlerin uzun dönemde çıkarlarını gözetmeyi amaç edinmiş, üst sınıf bir tesis yönetim şirketi olarak hizmet vermektedir.
Sayfayı Paylaş
Logo

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?