Dijital Broşür

Emlak365.com - May 2023

Emlak365.com - May 2023

Konut Projelerinde İdeal Hizmet Kalitesi Nasıl Yakalanır?

Markalı konut projeleri, sakinlerine sundukları modern yaşam alanları ve hemen her ihtiyacın karşılanabileceği çok çeşitli tesis ve uygulamalar ile günümüzde sayıları git gide artmakta olan pek çok insan tarafından tercih ediliyor. Sakinlerine ve misafirlerine yalnızca barınma ile kalmayıp eğlenceden alışverişe, yeme içmeden sağlık ve spora pek çok alanda hizmet sunan bu konut projelerinde, ideal hizmeti yakalamak, ilk başta yüksek fiyatlara gerçekleştirilen satışlardan önce verilen vaatlerin yerine getirilmesi ve müşteri refahının üst düzeye taşınması, sonra da marka prestiji ve mülk fiyatlarının öngörülen biçimde artması bakımından önem taşıyor. 

Peki konut projelerinde ideal bir hizmet kalitesi sunmak için ne yapmalı? Bu noktada, birkaç önemli faktörü göz önünde bulundurmak gerekiyor…

Tesis İşletme Tecrübesi

Öncelikle projeyi işleten kişilerin bu alanda yeterli eğitimi almış olmaları, ve konut projesi yöneticiliği -ya da en azından tesis yöneticiliği- tecrübesine sahip olmaları önemli. Yöneticilerin bu tarz büyük ölçekli işletmelerde ortaya çıkabilecek sorunlar ve nasıl çözülebilecekleri hakkında bilgi sahibi olmaları, ve işlerin hem yaşayanların/misafirlerin hem de çalışanların memnuniyetini gözeterek pürüzsüz şekilde ilerlemesini mümkün kılacak gerekli donanıma sahip olmaları gerekiyor. 

Tam Koordinasyon

İşlerin pürüzsüz bir şekilde yürümesi demişken, projenin farklı birimleri arasında eksiksiz bir koordinasyon ve kusursuz iletişim kurulması da bu bakımdan oldukça önem taşıyor. Zira aksi takdirde işletme içinde kopukluklar meydana gelebiliyor, bu da müşterilere olumsuz yansıyabiliyor. 

Kaynak Yönetimi & Doğru Personel

Kaynak yönetimi ve yeterli sayıda donanımlı personel de bir diğer önemli faktör. Kaynakların doğru şekilde kullanılması, müşteri ihtiyaçlarının doğru zamanda doğru şekilde karşılanmasına yardımcı olurken işletme kârlılığının artmasına da katkı sağlıyor. Personelin ise, üstün hizmet kalitesinden ödün vermemek adına, ilgili alanda eğitim almış kişilerden oluşması, ve dönemsel olarak gerekli eğitimlere tabi tutulması gerekiyor.

Teknik Altyapı

Konut projelerinde işletme ve hizmet süreçlerinin pürüzsüz bir biçimde ilerlemesi bakımından büyük önem taşıyan bir diğer faktör de elbette teknik altyapı. Projenin teknolojik alt yapısının kurulumunun gerekli şekilde yapılmış olması, ve düzenli olarak yeni dijital teknolojiler ışığında güncellenmesi, teknik aksaklıkların ortaya çıkma ihtimalini azaltıyor, rutin görevlerin daha etkili bir şekilde hayata geçirilmesini sağlıyor.

Konut Projenizi, Doğru Tesis Yönetimi ile Potansiyeline Ulaştırın!

Her sektörden işletmenin faydalanabileceği tesis yönetim hizmetleri, tesislerin işletme süreçlerinin daha hızlı ve pratik, koordineli, etkili ve düşük maliyetli olmasını mümkün kılan çeşitli hizmet ve uygulamaları kapsıyor. Bu hizmet ve uygulamalar; işletme içinde altyapı çalışmalarından güvenlik ve temizlik hizmetlerine, hizmet kalitesinin artırılmasından bütçeye kadar pek çok farklı kalemi kapsayan son derece geniş bir yelpazeye yayılıyor. Tesis yönetim teknolojileri doğru şekilde uygulandıklarında hem tesis müşterilerinin memnuniyetini hem de tesisin kârlılığını artırıyor.

2008 yılından bu yana, konut projeleri de dahil olmak üzere pek çok tesise profesyonel tesis yönetimi hizmetleri sunan SE Club, benimsediği müşteriye ve ihtiyaçlarına özel yaklaşım ile her tür ve ölçekten projeye ihtiyaçlarına uygun tesis yönetim çözümleri sunuyor. Markanın işletme içi süreçleri otomatize eden, insan gücünü minimuma indiren inovatif çözümleri ile işletmelerin yönetim süreci kolaylaşırken, maliyetleri düşüyor, aynı zamanda müşteri ve çalışan memnuniyeti de üst seviyeye ulaşıyor.

SE Club’ın konut projelerinizi müşterileriniz ve çalışanlarınız için sağlıklı ve güvenli çalışma ve yaşam alanlarına dönüştürecek, gayrimenkullerinizin değerlenmesine katkı sağlayacak profesyonel tesis yönetimi hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için, aşağıdaki bağlantı üzerinden markanın web sitesine ulaşabilirsiniz:

https://seclub.com.tr

Sayfayı Paylaş
Logo

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?