Dijital Broşür

Akşam Gazetesi - Eylül 2018

Akşam Gazetesi - Eylül 2018

Aşçıoğlu Grubu, Se Club ile Tashkent City’nin “İşletme ve Tesis Yönetim Danışmanı” Oldu

Aşçıoğlu Grubu, profesyonel rezidans ve bina yönetim hizmetleri sunduğu şirketi Se Club ile Özbekistan Cumhuriyeti’nin başkenti Taşkent’te inşa edilecek dev proje Tashkent City’nin “İşletme ve Tesis Yönetim Danışmanı” seçildi.

Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık deneyimin adresi Aşçıoğlu, geliştirdiği iş modelleri ile yurt dışında da ilklere imza atmaya devam ediyor. Bir dünya markası olan DEYAAR ile birlikte, Selenium markası ile yurt dışındaki ilk Türk markalı konut projesine imza atarak bir ilki gerçekleştiren Aşçıoğlu, dünyanın birçok ülkesinden firmanın davet edildiği ihale sonucunda, farklı bir faaliyet alanında hizmet veren profesyonel rezidans ve bina yönetim şirketi Se Club ile çok önemli bir projenin ihalesini kazandı.

Özbekistan Cumhuriyeti’nin başkenti Taşkent’te tam 80 hektarlık alana inşa edilecek Tashkent City Projesi kapsamında; ülkenin en büyük gayrimenkul geliştirici şirketi Dream City Development tarafından inşa edilecek Lot-1 ve Lot-7’nin “Tesis Yönetim Danışmanı” görevini üstlendi.

Cenk Aşçıoğlu: “Gayrimenkul Geliştirme İş Modellerinin Ardından Tesis Yönetim Deneyimimizi de yurt dışına Taşıyoruz”

SE CLUB Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Aşçıoğlu, yaptığı değerlendirmede şunları dile getirdi: “Gayrimenkul sektöründe 50 yılı aşkın bir şirket olarak Selenium markamızla bugüne kadar birçok iş ve yaşam merkezi inşa ettik. Mevcut projelerimizde, üst düzey memnuniyet ve kaliteli hizmet anlayışı ile kazandığımız işletme ve yönetim danışmanlığı deneyimimizi, ilk olarak farklı markaların üst segment projelerine taşıdık. Şimdi de bu deneyimi yurt dışına ihrac ederek, toplam 1 milyar doları aşacak değeriyle Tashkent City Projesi’ne taşıyacak olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Aşçıoğlu olarak Se Club ile proje geliştirme aşamasından itibaren bir rezidansın ya da bir tesisin işletmesi nasıl kurulmalıdır, ürüne nasıl dokunuşlar yapılmalıdır veya proje yönetimi nasıl gerçekleştirilmelidir gibi konularda engin bir bilgi birikimi ve deneyime sahibiz. Bu birikimimizi, Özbekistan’ın en büyük geliştiricisi Dream City Development’ın üstlendiği Tashkent City Projesi’ne tesis yönetim danışmanı olarak en iyi şekilde yansıtacak ve ülkemizi yurt dışında gururla temsil edeceğiz.”

Se Club, 13 Markalı Projeye İşletme ve Yönetim Danışmanlığı Hizmeti Veriyor

Bir Aşçıoğlu grubu şirketi olarak SE CLUB; 10 yıldır projelerin mevcut değerini arttırmak  ve marka değerinin korunabilmesi gerçekliği ile tesis yönetiminde doğru stratejiler ile projenin uzun dönemde çıkarlarını gözetmeyi amaç edinmiş, üst sınıf bir tesis yönetim şirketi olarak hizmet vermektedir. Tesislerin teknik, güvenlik, temizlik, özel hizmetler, bahçe bakım ve sosyal tesis işletmesi gibi hizmetlerde operasyonel süreçlerin üstlenilmesinin yanı sıra; proje hayata geçmeden sürdürülebilir yönetim modeli için projeyi hazır hale getirmeyi amaç edinerek, Yönetim Danışmanlığı ve ideal yatırımın sağlanmasına proje geliştirme aşamasından başlayarak Gayrimenkul Danışmanlığı hizmetleri ile de vermektedir.

Sayfayı Paylaş
Logo

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?