Dijital Broşür
DSC_2295
DSC_2160
DSC_3268
Acil Yardım
ack

icon-messageBilgi Talep Formu
Seç
Seç


Elektronik ileti almak istiyorum.
Dijital Broşür

Tesis Teknolojileri

2008 yılından beri toplu konutlardan fabrikalara, sağlık enstitülerinden alışveriş merkezlerine ve okullara kadar pek çok sektörden tesise sunduğumuz tesis yönetim hizmetlerimize ek olarak, dijital çağın sunduğu teknolojik olanaklarla hayata geçirdiğimiz inovatif çözümler ile işletmelerin çeşitli süreçlerinin daha hızlı, pratik, uygun maliyetli ve etkili olmasını sağlıyoruz.

Müşterilerimizin işlerini pürüzsüz bir şekilde yönetebilmesi için uzman kadromuzla ihtiyaca özel çözümler ve yazılımlar geliştirirken, hem yerli hem de küresel yazılım pazarına da yeni ürünler kazandırıyoruz.

Onzone

OnZone, tesisinizde sunulan tüm hizmetleri dijital platform üzerinden yönetmenizi ve operasyon süreçlerinizi kolayca takip etmenizi sağlayan bir interaktif tesis uygulamasıdır. Tesisinizin daha etkin ve sürdürülebilir bir şekilde yönetilmesini sağlamak için akıllı bina teknolojilerinden ve dijital dönüşümlerden faydalanan OnZone’un sunduğu hizmetler arasında; SOS ve Acil Durum Yönetimi, Pano ve Anket Uygulamaları, Concierge, Online Ödeme, Çevre Hizmetleri ve daha fazlası yer almaktadır.

Size zaman kazandırırken hayatınızı da kolaylaştıracak olan OnZone ve avantajları hakkında daha fazla bilgi almak için, aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz:

Aerogyen

Günümüzde ortak kullanım alanlarının dezenfeksiyon işlemlerinin çoğunda, insan sağlığına zarar verebilecek kimyasal maddeler kullanılmaktadır. Aerogyen ise, kapalı mekânları insan gücüne ve kimyasal madde kullanımına ihtiyaç duymadan, UVC ışınlarından faydalanarak dezenfekte etmek için tasarlanmış, yazılım tabanlı cihazlardan oluşan yeni nesil bir akıllı dezenfeksiyon sistemidir. 

Farklı boyutlara ve kullanım şekillerine/yoğunluklarına sahip iç mekânlar -asansörler, tuvaletler, soyunma odaları vb.- göz önünde bulundurularak dizayn edilmiş olan Aerogyen cihazları, kötü kokulara karşı son derece başarılı bir çözüm sunarken, ortak kullanım alanlarını hem müşteriler hem de işletme çalışanları için daima temiz ve sağlıklı tutma sürecini daha pratik, etkili ve uygun maliyetli kılar.

Uluslararası buluş patentli Aerogyen Kontrol Sistemi, maksimum hijyen sağlamasına destek olarak insanlar tarafından %100 güvenle kullanılması için tasarlanmıştır. Dezenfeksiyon işleminin ne zaman aktive olacağı, ne kadar süreceği ve tamamlanacağını Aerogyen ile kontrol edebilir, programlayabilirsiniz.

Aerogyen akıllı temizlik çözümleri ve tesislerinizdeki temizlik süreçleriniz nasıl daha kolay ve etkili kılacakları hakkında ayrıntılı bilgi almak için, aşağıdaki web-sitesini ziyaret edebilirsiniz:

ACK Kontrol Sistemi

ACK Kontrol Sistemi, binalarınızda acil çıkış kapılarında ortaya çıkabilecek güvenlik açıklarını ortadan kaldırmak amacıyla geliştirilmiş, gerektiğinde uyarı vermek üzere programlanmış bir yazılım sistemidir.

ACK Kontrol Sistemini, tesislerinizdeki tüm acil çıkış kapılarını yönetmek üzere kullanabilirsiniz.

Sistem, kapalı kalması gereken acil çıkış kapıları olağandışı durumlarda açık kaldığı zaman güçlü bir sesli uyarı ve görsel uyarı ekranı ile ilgili görevlilerin uyarılmasını sağlar. Bu sayede tesisteki tüm kapıları herhangi bir güvenlik ihlali durumuna karşı kontrol ederek, bu tarz alanlarda oluşabilecek riskleri ortadan kaldırabilir, müdahale edilmesi gereken durumlara da zamanında müdahale edebilirsiniz.

ACK Kontrol Sistemi hakkında ayrıntılı bilgi için, aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz:

Acil Yardım Butonu

Acil Yardım Butonu, haberleşme cihazlarının çalışmadığı durumlarda hızlı bir şekilde en yakındaki güvenlik ekibi ile iletişime geçebilmek için tasarlanan bir teknolojidir. Özellikle de otopark ve üretim tesisleri gibi telefonların çekmeyebildiği, ve/veya gürültülü olabilecek alanlarda yaşanabilecek bir acil durum anında son derece kullanışlı olan bu teknoloji ile, tesislerde 7/24 güvenliğin sağlanması mümkündür.

Acil Yardım Butonu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Acil Temizlik Butonu

Tesislerdeki tuvalet kabinlerine entegre edilebilen, kablosuz ve temassız çalışan Acil Temizlik Butonları, kabinlerin temizlenmesi gerekliliğinin olduğu durumlarda hızlı bir şekilde ilgili temizlik ekiplerinin çağırılabilmesini mümkün kılar. Kurulumu ve kullanımı son derece kolay olan bu butonlar ile, tesis tuvalet kabinlerinde 7/24 maksimum hijyen sağlamak mümkün hale gelir. 

Acil Temizlik Butonu hakkında ayrıntılı bilgi almak için, aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz:

Aşağıdan OnZone ve Aerogyen tesis teknolojilerimiz hakkındaki videolarımıza göz atabilir, tesis teknolojileri hakkında merak ettiğiniz diğer detayları öğrenmek, ve tesislerinizin optimum maliyetler ile daha yüksek performans gösterebilmesi için neler yapabileceğimizi konuşmak için bizlerle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

 


Sayfayı Paylaş
Logo

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?