Dijital Broşür
DSC_3523
temizlik_hizmetleri_IMG_2508
DSC_3518
DSC_3506

icon-messageBilgi Talep Formu
Seç
Seç


Elektronik ileti almak istiyorum.
Dijital Broşür

Temizlik Hizmetleri

Profesyonel Tesis Temizlik Hizmetleri

Tesis içi hijyen, faaliyet gösterilen sektör ve hizmet sunulan müşteri kitlesinden bağımsız olarak her işletmenin yüksek önem göstermesi gereken bir konu. Öyle ki doğru planlanan ve gerektiği şekilde uygulanan rutin temizlik hizmetleri, hem tesis sakinlerinin sağlığı ve yaşam kalitesi, hem de tesisisin marka değeri açısından büyük önem taşıyor. 

2008 yılından beri okullardan toplu konutlara, alışveriş merkezlerinden fabrika ve rezidanslara kadar her çeşit işletmeye ihtiyaca özel tesis yönetim hizmetleri sunan SE Club olarak, size de tesislerinizde etkili ve uzun süreli hijyeni sağlamaya yönelik bir dizi profesyonel tesis temizlik hizmeti sağlıyoruz. Hem çalışanlarınız hem de tesis müşterileriniz için daima sağlıklı çalışma ve yaşam alanları sağlamaya yönelik olan; profesyonel ekipmanlar ve yetkin ekipler sayesinde sürdürülebilir standartlarda hayata geçirilen bu profesyonel temizlik hizmetleri ile, tesis içi optimum hijyeni sağlama sürecinizi çok daha hızlı, pratik, verimli, ve tabii ki uygun maliyetli kılmayı hedefliyoruz.

Profesyonel tesis temizlik hizmetleri kapsamında işletmenize sunduğumuz uygulamalar; tamamen çevreye ve insan sağlığına duyarlı, gerekli güvenlik sertifikasyonlarına sahip temizlik malzemeleri ile hayata geçiriliyor. 

Profesyonel Temizlik Hizmetleri Hangi Tesislerde Değerlendirilebilir?

Profesyonel temizlik hizmetleri, çalışanlarına daha hijyenik bir çalışma ortamı, müşterilerine ise daha sağlıklı ve ferah, güvenli yaşam alanları sunmak isteyen farklı sektörlerden her işletme tarafından değerlendirilebilir. SE Club olarak, tüm uygulamalarımızda tek tip çözümler sunmaktansa, farklı tip işletmelerin özel ihtiyaçlarına ve faaliyet alanlarına göre çözümler üretiyor, bu sayede işletmenizin temizlik süreçlerini en doğru şekilde, ideal maliyetler ile yürütüyoruz.

Özel ofisler, alışveriş merkezleri, fabrikalar, okullar, rezidanslar, oteller, site ve toplu konutlar ve daha pek çok tesis, ihtiyaçları dahilinde tesis temizlik hizmetlerimizden yararlanabilir, temizlik süreçlerini daha hızlı, etkili ve uygun maliyetli kılabilir. 

 

Temizlik Şirketi Hizmetleri Neleri Kapsıyor?

SE Club olarak farklı ölçek ve ihtiyaçlara sahip tesislere sunduğumuz özel temizlik hizmetleri, aşağıdaki bileşenlerden oluşuyor:

  • Enfeksiyon ve çapraz bulaşma riskini en aza indiren özel sistemlerİleri teknolojilerden yararlanan özel sistemler sayesinde, işletmeniz dahilinde hem çalışanlarınız hem de müşterilerinizin sağlığını gözeterek enfeksiyon ve çapraz bulaşma riskini minimum seviyelere indiriyoruz. 
  • Sürekli ve derin eğitim süreçleri – Personele gerekli eğitimi vererek, işletme içi hijyen konusunda üst düzey farkındalığa sahip olmalarını sağlıyoruz.
  • Temizlik konusunda deneyimli personel – Profesyonel temizlik personeli, işletme temizlik süreçlerinizin her daim sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlıyor.
  • Özel olarak hazırlanan temizlik planları – Tesisinizin ihtiyaçları dahilinde özel olarak oluşturulan temizlik planları titizlikle hayata geçiriliyor.
  • Çevreye duyarlı kimyasallar – Özel seçilen malzemeler ile, temizlik süreçlerimizi çevreye ve insan sağlığına duyarlı bir şekilde hayata geçirmeye özen gösteriyoruz.

Siz de temizlik şirketi hizmeti alarak tesis hijyeninizi optimum düzeye taşımak istiyorsanız, ilgili videomuza ve profesyonel temizlik hizmetleri alanındaki referanslarımıza aşağıdan göz atabilir, hizmetlerimiz ve işletmenizde uzun süreli hijyeni nasıl sağlayabileceğimiz konusunda bilgi almak isterseniz bizlerle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.


Sayfayı Paylaş
Logo

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?